רק שאלה ...

שאלות ותשובות - למסלול מחשבים מקוון

בעיקר לילדים המסיימים כיתות ג' – ז'

צוות ההדרכה שלנו מונה אנשי חינוך ותיקים ומנוסים, מורים מקצועיים, מדריכים מסייעים וצוות מחשבים מקצועי בעל ידע וניסיון של שנים רבות בתחום.

בהחלט. צוות התמיכה שלנו מותאם למספר הילדים כך שלכל כ- 15 ילדים משובץ איש צוות, מתוך רצון לאפשר סיוע ויחס אישי לכל אחד ואחת ככל הניתן.

אין צורך בידע מוקדם. אנו מלמדים את הילדים צעד אחר צעד מהתחלה. 

כל ילד מתקדם בהתאם ליכולותיו ובקצב האישי המתאים לו. אמנם אנו מתחילים ללמד את הילדים צעד אחר צעד מהבסיס, אך ילדים בעלי ידע מוקדם או ילדים המתקדמים מהר יוכלו לבצע משימות מורכבות עם רמות קושי מגוונות. 

לאחר הרישום תקבלו קישור עם שם משתמש וסיסמה אשר יאפשרו לילדכם להתחבר לחוות השרתים שלנו, כל ילד יקבל סביבת עבודה אישית בה התוכנות הנלמדות מותקנות ושם יוכל לעבוד. בתוך המערכת שלנו נוכל לסייע לו ולצפות בהתקדמותו.

ככלל אפשרי. אנו עושים את מרב המאמצים ללמד את הילדים בעזרת כלים חינמיים המאפשרים התקנה במחשב האישי ללא תשלום, על מנת שהילדים יוכלו להתקדם גם לאחר שהקורס יסתיים.

חשוב לנו מאד שילדכם יעשיר את עולם הידע שלו תוך כדי הנאה. מניסיון, תכנות בגילאים צעירים עלול ליצור תסכול, ולכן ככל הניתן אנו נמנעים מכתיבת קודים. אנו משתמשים בעיקר באמצעים ויזואליים ידידותיים עם עקרונות תכנותיים.