רק שאלה ...

צוות הקייטנה מונה אנשי חינוך ותיקים ומנוסים, מורים מקצועיים, מחנכים,
גננות המתמחות בגילאים הצעירים ומדריכים בעלי השכלה בתחום החינוך.
לצוות הצעיר אנו משבצים בעיקר רשגד"ים ומדריכים מצטיינים מתנועות הנוער.

כמות הצוות מותאמת לכמות הילדים כך שלכל כ 12-14 ילדים יש מדריך.

בוודאי, חשוב לנו שילדכם ירגיש בנוח. הרישום לקייטנה מתבצע באופן ממוחשב ובניית הקבוצות מתבצעת לפי החברים מהכיתה. כמובן שניתן לבקש להיות עם חברים אחרים.

כן, הילדים מחכים לכך, ואנו מרגישים שחשוב להוציא אותם.
יש לנו ניסיון רב מאד ומוצלח בניהול קייטנות. אנו שמים דגש מיוחד על עניין הבטיחות. התוכנית בדובדבן משלבת באופן מאוזן בין פעילות בישוב ובין מספר פעילויות מחוץ לישוב.
אנו משקיעים בתוכנית מחשבה רבה מאד ומגיעים למקומות מרתקים, ממוזגים ומתוחמים. דבר המאפשר בקרה בטוחה ונעימה על הילדים.

בהחלט, יש לנו צהרון מושקע ואיכותי.
הילדים נשארים במתחם שלנו עם צוות מוכר ולא מועברים ממקום למקום.
לרשות הילדים עומד מגוון גדול של פינות ופעילויות. הילדים בוחרים את מה שהם אוהבים לעשות. לרשותם עומדים משחקי חשיבה, משחקי קופסה, משחקי שולחן, משחקים אסוציאטיביים, פינת תיאטרון עם תחפושות, פינת קולנוע, פעילויות היתוליות עם הצוות, סדנאות, פינות יצירה ועוד.
הילדים מקבלים ארוחה חמה עם מנה בשרית, מנת פחמימות ומנת ירקות מקייטרינג איכותי.
לנוחותכם ניתן להירשם לצהרון עד השעה 16:00 או להירשם עד השעה 16:30  

כן. ילדים הגרים במקום מרוחק או שהוריהם מעוניינים בהסעה יכולים להירשם להסעות בתשלום נוסף. ההסעות מתקיימות בסוף יום הפעילות בקייטנה בין השעות 13:00 – 13:30 בערך. ההורדה מתקיימת במקומות מרכזיים ככל הניתן סמוך לבית. במידה ונדרשת חציית כביש היא נעשית באמצעותנו.
הרגישו בנוח להתקשר איתנו לגבי זה.

אנו מבקשים שכל ילד יביא בקבוק מים קרים אישי. אמנם אנחנו נמצאים במתחם ממוזג עם "קולרים" אבל כאשר יש בקבוק אישי הם שותים יותר.

כן, הילדים מקבלים ארוחת עשר קלה הכוללת סנדוויץ' במגוון אפשרויות.
ניתן ומומלץ לשלוח עם הילדים פרי שהם אוהבים.

קייטנת דובדבן פועלת ברישיון ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, צוות הקייטנה מחוסן והילדים מחולקים לקבוצות. נעדכן אתכם ואת הילדים בהנחיות כפי שיפורסמו מעת לעת.
למען כלל הילדים אנו מבקשים מההורים לסייע בהסברה ושמירת על הכללים. כמו כן,  אנו מבקשים לא לשלוח ילדים  מצוננים, עם חום, חולים או עם חשש לתסמיני קורונה. 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ילד בבידוד או עם חשש לתסמיני קורונה לא יוכל להשתתף בקייטנה. במקרה זה, למעט ביטוח ודמי רישום בסך 100 ש"ח יוחזר התשלום עבור ימי ההיעדרות.